TR EN

ARG Kurubuz / 2020-10-07

 KURU BUZ

Karbondioksit (CO2)  gazının katı halidir ve kuru buz olarak isimlendirilir. Çünkü sudan elde edilen ıslak buz gibi erimez ,içerisinde hiç su molekülü yoktur. -79,8 C sıcaklığa sahiptir.

Soğuk zincir Endüstriyel temizlik , Donmuş gıda taşınımı ,tıbbi ürünlerin nakliyesi veya anlık olarak hızlıca soğutulması ,Anne sütü taşınımı ,Görsel sunumlar ve düğün organizasyonları gösterileri gibi bir çok kullanım alanına sahiptir. Toksik olmaması sebebiyle ve tamamen kuru olduğundan dolayı kullanılan ürünlere hiçbir şekilde zarar vermez.

Kuru buzun diğer büyük kullanım alanı ise endüstriyel ekipmanları temizlemek içindir ve benzersiz ve eşi olmayan çevre dostu bir yöntemdir. Kuru buz kullanıldığı ortamlarda kullanım sonrasında gaz fazına geçerek hiçbir ürüne zarar vermeden görevini tamalar ve su vb hiçbir kalıntı bırakmaz, ıslatmaz , ambalajlarda yıpranma veya bozulmalara sebebiyet vermez.

Ticari veya bireysel olarak kullanıma uygundur ve Kurubuzmerkezi.com en kaliteli kurubuzu en uygun fiyata tüm Türkiye’ye Teslim gücüne sahip bir markadır .

BİREYSEL KULLANIM İÇİN KURU BUZ 

Kurubuz Merkezi  tesislerimizde satışa hazır   kuru buz' da satılmaktadır. Kuru buz parmak buz (Nugget ) veya pirinç buz (Pellet ) formunda mevcuttur ve strafor yalıtımlı ambalajlarla her zaman satın   alınabilir. Kuru buzu bireysel olarak Ev taşınması sırasın dondurucunuzdaki  ürünlerinizi bozulmadan taşınması sırasında , Anne sütü taşınması gerektiği durumlarda , Mekanlarda görsel sunumlarınızda ,Eğitimsel deneylerde Tahıl ve tohumlarıun korunmasında araçlarda göçük düzeltme gibi bir çok alanda kullanmanıza olanak sağlar .Kuru Buz Merkezi tesisleri pazartesinden cumaya normal çalışma saatleri içerisinde açıktır . Ancak geceleri , hafta sonları ve tatil günleri dahil olmak üzere her hangi bir zamanda acil durumlar için sipariş verilebilir . Ayrıca büyük siparişler için rezervasyon yapılır ve teslimat planlanır .

Siparişlerinizi Teslimat Şekillerimiz ; İşletmemizde bireysel Teslim , Firma araçlarımızla gönderim , Otobus nakliyesi ile hızlı bir şekilde gönderim ve Kargo Şirketleri gönderim sağlayabiliriz .Sizin için en iyi teslimat ve nakliye bilgisi için lütfen bizlerler iletişime geçiniz.

TİCARİ KULLANIM İÇİN KURU BUZ

 Ülkenin önde gelen kuru buz üreticisi olan Kurubuz Merekezi işletmelere ve ihtiyaç duyulan tüm sektörlere devam eden operasyonlar için sürekli yüksek kalitede kuru buz tedariğine dayanan ve tüm kurumlara gıda sınıfı kalitesinde kuru buz sağlamaktadır .Bünyesinde kullandığı hammadde atık gazlardan veya fermantasyon sektörlerinden yan ürün olarak elde edilen kokulu , düşük kalitede ve kullanıldığı sökterlere zarar veren kalitesiz hammaddlerden olmayıp ,Son teknoloji saf doğal ve çevrim artığı olmayan hammadde kullanılması sebebiyle firmalarınızın operasyonlarına en iyi ürünü en ekonomik şekliyle sunar .İhtiyacınız olan tüm kuru buz çeşitleri için firmamız çok çeşitli ambalaj , paketleme ve teslimat seçenekleri ile 7gün 24 saat tüm Türkiye'ye teslimat yapabilen bir şirketiz.


whatsapp